ט

ט"ו באב ועוד.

את ט"ו באב אני חוגגת רק דרך הרשתות החברתיות. אני תמיד מתלבטת איזה מבצע לעשות ובסוף מרגישה שאני צריכה לעשות משהו שיתאים לכולם, רוצות לראות על מה בחרתי לעשות בסוף?

אז ככה,

ט"ו באב הוא קצת שנוי במחלוקת אצלי. מצד אחד, מי שנמצא בזוגיות לא צריך תזכורת לאהוב ולחגוג את החג הזה, ומצד שני זה אחלה תירוץ לעשות משהו נחמד ביחד.

מצד שני,

מי שאין לי זוגיות, זה בטח מזכיר לו את זה, ואולי נוגע בנקודות רגישות, אולי גם לא.

רובנו היינו גם שם וגם פה,

ותמיד כשאני עושה מבצע אני חושבת על איך אני הייתי רוצה להרגיש כשאני רואה את המבצע הזה.

בהתחלה רציתי ללכת על מבצע זוגות. אבל הי! בדיוק בגלל הסיבות שכתבתי למעלה, ממש לא בא לי לעשות את זה. בא לי שכולם יחגגו מתי שבא להם עם מי שבא להם, ואם הם רוצים לחגוג לבד, אז שיעשו את זה. למה לא לקנות לעצמינו מתנה? למה לחכות לבן זוג או לבת הזוג שיקנו לנו מתנות שאנחנו רוצים?

 זה חג האהבה, נכון, ועם כל הציניות שבי אני חייבת רגע להגיד שאובר הרומנטיות הזאת עוברת אצלי בגבול מאוד דק. שלא תבינו לא נכון, גם אני אוהבת מתנות ושוקולדים וגם אני אוהבת מחוות אהבה ומכתבים, אבל משהו ברעיון הפומבי הזה של לחגוג כי צריך, או לחגוג כשאומרים לחגוג, הוא מעורר אצלי תחושות אמביוולנטיות.

כשהייתי צעירה יותר, החבר הראשון שלי היה קונה לי פרחים באופן די קבוע. זו הייתה מחווה נחמדה וכייפית, אבל אני תמיד הייתי נורא מובכת והרגשתי שזה מיותר כל כך. נכון, הייתי אז ביישנית יותר וצינית בהרבה יותר, אבל הנקודה היא שזה פשוט היה מרגיש לי לא טבעי. היה מרגיש לי מאולץ, היה מרגיש לי שזה לא מתאים לי. 

ועד היום משהו בקבלת פרחים מזכיר לי את תחושת הזרות הזאת, גם אם זה מאנשים הכי קרובים אליי.

אני רק רוצה לציין שהכי חשוב שנעשה את מה שמרגיש לנו טבעי. מה שמרגיש נכון,

ואם נשים את כל הקלישאות לרגע בצד, אז לעשות את המחוות האלה כל השנה, ולא רק ביום מיוחד אחד שמישהו החליט שצריך לחגוג בו.

אני אסייג שוב ואומר שאני נורא נורא נוראאא נהנית מכל המבצעים וההנחות וההטבות שהעולם מציע ביום הזה ובכל חג אחר, אבל אני משתדלת שזה לא יהיה משהו שאני מחכה עבורו.

מרגישים שהתבלבלתם?

האמת שגם אני קצת. וכמו שכתבתי בהתחלה, אני לא סגורה ב-100% מה דעתי על היום הזה והאם בכלל בא לי לעשות מבצע כזה כשאני קצת מבולבלת לגביו.

אבל החלטתי שכן, והחלטתי שהמבצע יהיה משהו שנוח לי  - שהמסר שעומד מאחורה עומד בקנה אחד עם מה שאני מאמינה ודוגלת בו.

אז מבצע 25% הנחה על כל הטבעות עד יום רביעי, יכולים לקנות כאן באתר, או ישירות מהאינסטגרם דרך הפרטי.

 

תאהבו, תשמחו, ותעשו בעיקר את מה שטוב לכם.

 נשתמע?

פאולה :)